Image
Image
Image

Циклова комісія зуботехнічних дисциплін організована в 1979 році. Протягом тридцяти років циклову комісію очолював досвідчений фахівець, викладач зуботехнічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії Кроть М.К. Під його керівництвом викладачами циклової комісії була створена сучасна матеріально-технічна база відділення, яка дає змогу навчати студентів на сучасному рівні, оволодівати сучасними технологіями виготовлення суцільнолитих металопластмасових і металокерамічних протезів.
З 2013 року головою циклової комісії призначено Плевако Сергія Валентиновича – людину творчу, ініціативну, з багаторічним досвідом роботи на цикловій комісії.
До складу циклової комісії входять:
Чумаченко В.І. – викладач зуботехнічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії;
Плевако С.В. - викладач зуботехнічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії;
Піхальонок Ю.П. - викладач зуботехнічних дисциплін першої кваліфікаційної категорії.
Данильченко І. А. - викладач зуботехнічних дисциплін.
В 2000р. викладачі циклової комісії Гітлан Є.М. та Кроть М.К. підготували і видали посібник з бюгельного протезування. Викладачі Гітлан Є.М., Кроть М.К. та Піхальонок П.М. прийняли участь в рецензуванні підручника «Зуботехнічне матеріалознавство». Викладачі Кроть М.К., Щербина І.М., Піхальонок Ю.П. освоїли сучасну методику прецизійного лиття та виготовлення метало-керамічних протезів.

На цикловій комісії працюють три предметних гуртки з знімного, незнімного і бюгельного протезування, якими керують викладачі Данильченко І.А., Кроть М.К. та Захарченко Т.Я. Робота гуртків дає змогу поповнити лабораторії і кабінети наочністю в вигляді стендів, плакатів, альбомів, фантомних відбитків і інше. Викладач Захарченко Т.Я. закінчила з гуртківцями пошуково-дослідницьку роботу з теми: «Порівняльна характеристика протезування часткових дефектів зубних рядів бюгельними та знімними пластиночними протезами».
Щорічно викладачі циклової комісії проводять декади предметів зуботехнічних дисциплін, конкурси «Кращий за фахом», студентські конференції.
Студенти зуботехнічного відділення постійно приймають участь у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності, де займають призові місця. Викладачі Щербина І.М. та Піхальонок Ю.П.виготовляють металокерамічні протези.
Викладачі Данильченко І.А., Захарченко Т.Я., Кроть М.К., Чумаченко В.І. за активну роботу в цикловій комісії були відмічені нагородами міського та обласного відділів охорони здоров’я.
В різні роки в цикловій комісії працювали викладачі Перепелиця М.Ф., Гітлан Є.М., Ковальов І.А., Ляшенко А.С., Шевчук Н.О., Піхальонок П.М., Махренова Г.В., Димченко С.М., Михайлов Н.І., Кодак М.І., Бутрій С.П., Іванцова Л.М., Кириченко В.Г., Мартиненко З.М., Дротик Т.Н., Кулібаба В.В., Паталаха В.Н., Балюк С.М та ін.
В колективі панує взаєморозуміння, взаємоповага, доброзичливість, порядність. Все це дає змогу виховувати у студентів доброту, чесність і людяність.

Циклова комісія акушерства, гінекології, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї


Image

Циклову комісію очолює Власенко Аліна Василівна – викладач вищої кваліфікаційної категорії. Вона спрямовує роботу викладачів циклової комісії на удосконалення навчально – виховного процесу, впровадження інноваційних технологій навчання, підвищення якості та ефективності практичного навчання як основного способу формування професійної майстерності.
До складу циклової комісії відносяться викладачі:
Власенко А.В. - викладач медсестринства в акушерстві, медсестринства в гінекології, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї вищої кваліфікаційної категорії. Лікар першої категорії.
Павлюк В.М. - викладач акушерства гінекології першої кваліфікаційної категорії лікар вищої категорії.
Медведчук Є.Л. - викладач медсестринства в акушерстві, медсестринства в гінекології, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї вищої кваліфікаційної категорії. Лікар першої категорії.
В різні роки в навчальному закладі працювали багато висококваліфікованих спеціалістів, які зробили вагомий внесок в підготовку акушерок, фельдшерів, медичних сестер.
Багато зусилля доклали такі лікарі: Лопушняк М.І. – викладач-методист, відміннику охорони здоров’я, він спрямовував роботу викладачів циклової комісії на удосконалення навчально-виховного процесу, впровадження інноваційних технологій навчання, підвищення якості практичного навчання як основного способу формування професійної майстерності студентів. Щербина Л.С. – викладач акушерства лікар вищої кваліфікаційної категорії, тривалий час очолювала пологове відділення ОМЛ №1.
Викладачі циклової комісії постійно впроваджують в навчальний процес нові інформаційні технології, творчо підходять до використання відео матеріалів. Колектив циклової комісії працює над вдосконаленням комплексів навчально-методичного забезпечення дисциплін, використання сучасних методів навчання та контролю.
Викладачі активно сприяють розвитку клінічного мислення студентів, що року в рамках тижня циклова комісія проводяться професійно спрямовані заходи: бесіди, конференції, засідання гуртка акушерства та гінекології.Викладачі ц/к працюють 6на д проблемою: «Формування професійних компетентностей майбутнього медичного працівника шляхом використання сучасних технологій навчання»

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176,
м. Олександрія,
Кіровоградська область, 28000
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
приймальна директора:
+380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії:
Олефіренко Ірина Валеріївна
+380 50 909-96-85
+380 68 372-73-74

e-mail: alexandriyamed@ukr.net
Ми в Telegram
Ми на Facebook

Карта

Меню

Галерея в Footer