Друк

Медсестринське відділення

Медична сестра... В цих словах втілено дуже багато. Невипадково ці слова мають зворушливий синонім - сестра милосердя.

Милосердя - одна з найвищих людських чеснот. Так було і буде в усі часи. Милосердя рятувало тисячі життів і зневірених душ, піднімало людину над горем і розпачем, дарувало людині віру в реалії щасливого майбутнього. Та жодна чеснота не реалізувалася б сама по собі, аби її не мали в своєму серці конкретні люди.

Семенькова Р.М.,
завідуюча медсестрин-
ським відділенням

Медичні сестри є важливою, необхідною та найпоширенішою ланкою системи охорони здоров'я.

Медсестринське відділення було організовано при школі медичних сестер в 1935 році. Перший набір студентів складав 34 особи. За період з 1937р. по 2010р. медсестринське відділення закінчили 6920 чоловік, з них 684 отримали диплом з відзнакою. Медсестринське відділення Олександрійського медичного училища є найбільш чисельним. Завданням медсестринського відділення є підготовка спеціалістів, які органічно поєднують високий професіоналізм, гуманність та милосердя, комплексний всебічний догляд за пацієнтами і полегшення їх страждань, відновлення здоров'я і реабілітацію, сприяння зміцненню здоров'я і попередженню захворювань, готовність цілком віддати себе обраній професії.

Семенькова Р.М. з куратором
групи Хорольським О.В.

20 років відділення очолює Семенькова Раїса Миколаївна - викладач першої кваліфікаційної категорії, людина праце- любна, творча. Вона велику увагу приділяє організації та керівництву навчальним процесом у групах, сис- тематично організовує заходи, спрямовані на підвищення рівня знань студентів, активно спів- працює з батьками та кураторами груп. Семенькова Р.М., завідуюча медсестринським відділенням Семенькова Р.М. з куратором групи Хорольським О.В.

Свої знання, вміння та досвід студентам училища передають випускники медсестринського відділення Баленко Л.М. - викладач основ медсестринства вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист; Чуприна О.С. - викладач хірургії вищої категорії; Коломацька Т.В. - викладач основ медсестринства вищої кваліфікаційної категорії; Полоз О.А.- викладач основ медсестринства першої кваліфікаційної категорії та ін.

Сучасна матеріально-технічна база та високий професійний рівень викладачів забезпечують якісну підготовку медичних сестер з урахуванням світових стандартів медсестринської освіти. Викладачі медсестринського відділення постійно працюють в ритмі часу, спрямовуючи свої зусилля на те, щоб студенти училища отримали максимум можливостей для реалізації прагнення стати справжнім фахівцем.

Більшість медичних сестер міста та району - випускники Олек- сандрійського медичного училища. Випускники медсестринського відділення працюють і за межами країни: у Франції, Ізраїлі, Росії, Сербії, Канаді, США, Польщі.

Семенькова Р.М. з представниками
студентського самоврядування
медсестринського відділенння

Доброю традицією на відділенні стало проведення професійних конкурсів «Кращий за фахом». Гордістю училища є Шеремет Оксана - випускниця 2001 року, призер Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Ескулап" серед студентів середніх медичних закладів в м. Києві. Студенти відділення Пономарен- ко С., Міхальов Р., отриму- вали стипендію Президента України, а студентка Шило В. – стипендію Верховної Ради України. В 2007 році студент відділення Міхальов Р. був нагороджений Дипломом за III місце в обласному етапі сьомого Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика. Міхальов Р. в тому ж році посів III місце з інформатики в обласному турі та IV місце - з фізики. Більше двадцяти відсотків випускників продовжує навчання у вищих навчальних закладах III та IV рівнів акредитації.

На відділенні підтримуються добрі традиції: проводяться зустрічі з випускниками різних років, свята до Міжнародного дня медичної сестри «Хочеш жити для себе - живи для інших», «Людина людині - ліки»; вечори Семенькова Р.М. з представниками студентського самоврядування медсестринського відділенння пам'яті визначних політичних діячів, письменників та поетів «Мова моя калинова», «Україно - ти для мене диво», «Коли оживає минуле». На відділенні багато років працює волонтерський загін «Милосердя», на рахунку якого безліч добрих справ. Робота волонтерів різноманітна: соціальна допомога та підтримка ветеранів Великої вітчизняної війни і праці, самотніх громадян похилого віку. Студенти-волонтери допомагають дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківської опіки. В різні роки медсестринське відділення очолювали Кіпніс К.М., Коломацький В.І., Бойко М.С., Антюшина Г.М. Колектив медсестринського відділення по праву пишається своїми випускниками, які стоять на сторожі здоров'я і життя громадян.

Студенти медсестринського відділення під час
практичних занять
Випуск студентів медсестринського відділення 2010 р.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович (050)5150605
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
(068)9100913
(066)9660413
секретар: (066)0534637
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413