Друк

Циклова комісія зуботехнічних дисциплін

Циклова комісія зуботехнічних дисциплін організована в 1979 році. Протягом тридцяти років циклову комісію очолював досвідчений фахівець, викладач зуботехнічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії Кроть М.К. Під його керівництвом викладачами циклової комісії була створена сучасна матеріально-технічна база відділення, яка дає змогу навчати студентів на сучасному рівні, оволодівати сучасними технологіями виготовлення суцільнолитих металопластмасових і металокерамічних протезів.

З 2013 року головою циклової комісії призначено Плевако Сергія Валентиновича – людину творчу, ініціативну, з багаторічним досвідом роботи на цикловій комісії.

 

До складу циклової комісії входять:
Чумаченко В.І. – викладач зуботехнічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії;
Плевако С.В. - викладач зуботехнічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії;
Піхальонок Ю.П. - викладач зуботехнічних дисциплін першої кваліфікаційної категорії.
Данильченко І. А. - викладач зуботехнічних дисциплін.

 

В 2000р. викладачі циклової комісії Гітлан Є.М. та Кроть М.К. підготували і видали посібник з бюгельного протезування. Викладачі Гітлан Є.М., Кроть М.К. та Піхальонок П.М. прийняли участь в рецензуванні підручника «Зуботехнічне матеріалознавство».

Викладачі Кроть М.К., Щербина І.М., Піхальонок Ю.П. освоїли сучасну методику прецизійного лиття та виготовлення метало-керамічних протезів.

На цикловій комісії працюють три предметних гуртки з знімного, незнімного і бюгельного протезування, якими керують викладачі Данильченко І.А., Кроть М.К. та Захарченко Т.Я. Робота гуртків дає змогу поповнити лабораторії і кабінети наочністю в вигляді стендів, плакатів, альбомів, фантомних відбитків і інше. Викладач Захарченко Т.Я. закінчила з гуртківцями пошуково-дослідницьку роботу з теми: «Порівняльна характеристика протезування часткових дефектів зубних рядів бюгельними та знімними пластиночними протезами».

img2

Щорічно викладачі циклової комісії проводять декади предметів зуботехнічних дисциплін, конкурси «Кращий за фахом», студентські конференції.

Студенти зуботехнічного відділення постійно приймають участь у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності, де займають призові місця. Викладачі Щербина І.М. та Піхальонок Ю.П.виготовляють металокерамічні протези.

Викладачі Данильченко І.А., Захарченко Т.Я., Кроть М.К., Чумаченко В.І. за активну роботу в цикловій комісії були відмічені нагородами міського та обласного відділів охорони здоров’я.

В різні роки в цикловій комісії працювали викладачі Перепелиця М.Ф., Гітлан Є.М., Ковальов І.А., Ляшенко А.С., Шевчук Н.О., Піхальонок П.М., Махренова Г.В., Димченко С.М., Михайлов Н.І., Кодак М.І., Бутрій С.П., Іванцова Л.М., Кириченко В.Г., Мартиненко З.М., Дротик Т.Н., Кулібаба В.В., Паталаха В.Н., Балюк С.М та ін.

В колективі панує взаєморозуміння, взаємоповага, доброзичливість, порядність. Все це дає змогу виховувати у студентів доброту, чесність і людяність.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413