Друк

Циклова комісія фізичного виховання

img1Метою циклової комісії фізичного виховання є формування у студентів фізичного, морального і психологічного здоров’я, усвідомленої потреби у фізичному вдосконаленні, пропагування здорового способу життя. Фізичне виховання реалізується цикловою комісією через фізичну підготовку, спортивне тренування, самостійні заняття та участь у масових фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходах.

Розроблена викладачами циклової комісії система фізичного виховання студентів училища будується на принципах індивідуального, диференційного підходу та забезпечує психофізичну готовність майбутніх спеціалістів до професійної діяльності. Проблема, над якою працює циклова комісія фізичного виховання на 2017-2021н.р. - підвищення рівня професійної компетентності педагога, як умова всебічного розвитку молодих спеціалістів, збереження і зміцнення здоров`я, фізичної підготовленості до високопродуктивної праці й захисту Батьківщини.

 До складу циклової комісії відносяться викладачі:

Тємніков В. М. – викладач фізичного виховання вищої кваліфікаційної категорії;
Лаврик В.Є. – викладач фізичного виховання вищої кваліфікаційної категорії;
Зіненко О.М. – викладач фізичного виховання першої кваліфікаційної категорії;
Барилюк О.В. – викладач фізичного виховання першої кваліфікаційної категорії. 

Циклову комісію фізичного виховання очолює викладач фізичної культури Тємніков Володимир Миколайович – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Коло науково-педагогічних інтересів: «Формування коптентності саморозвитку студентів шляхом організації самостійності роботи студентів»
Свою педагогічну діяльність Володимир Миколайович реалізує через фізичну підготовку, спортивне тренування, самостійні заняття студентів та участь у масових фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходах. Під час проведення занять використовує різні методи навчання та виховання, зокрема метод індивідуального підходу в залежності від фізичного і психологічного стану студентів, а також метод роботи малими групами. Виховує у студентів почуття відповідальності, милосердя, доброзичливості та любові до обраної професії. 
Як голова циклової комісії фізичного виховання Тємніков В.М. бере активну участь у роботі методичного об’єднання викладачів фізичного виховання регіону. 
Протягом звітного періоду Володимир Миколайович брав активну участь в організації та проведенні декад предмету, Днів оздоровлення, міських спартакіад молоді, настільного тенісу та баскетболу (юнаки), де студенти училища завжди виборювали призові місця. 
Розроблена Тємніковим В.М. система фізичного виховання студентів училища будується на принципах індивідуального, диференційного підходу та реалізується через фізичну підготовку, спортивне тренування, самостійні заняття та участь у масових фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходах.

Викладач фізичної культури Лаврик Віталій Євгенійович – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Коло науково-педагогічних інтересів: «Іноваційні підходи до формування базових компетентностей студентів під час проведення занять з фізичного виховання».
Досвідчений, грамотний, високопрофесійний, ініціативний викладач. В своїй педагогічній діяльності використовує сучасні методи навчання та виховання, зокрема метод індивідуального підходу в залежності від фізичного і психологічного стану студентів, а також груповий метод. Проявляє вимогливість під час занять та об’єктивність в оцінюванні знань студентів.
Віталій Євгенович виховує у студентів почуття відповідальності, милосердя, доброзичливості та любові до обраної професії. Багатий педагогічний досвід, глибокі психолого-педагогічні знання викладача забезпечують ситуацію успіху на заняттях.

Бере активну участь в організації та проведенні декад предмету, Днів оздоровлення, міських спартакіад молоді з міні футболу та волейболу (волейболу), де студенти училища завжди виборювали призові місця.
  

Викладач фізичної культури Зіненко Олег Михайлович – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
Коло науково-педагогічних інтересів: «Формування ключових компетентностей засобами інноваційних технологій».
Свою педагогічну діяльність Олег Михайлович реалізує через фізичну підготовку, спортивне тренування, самостійні заняття студентів та участь у масових фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходах.

Під час проведення занять використовує різні методи навчання та виховання. 
Бере активну участь в організації та проведенні декад предмету, Днів оздоровлення, міських спартакіад молоді з волейболу, шашок, де студенти училища завжди виборювали призові місця.

 

 Викладач фізичної культури Барилюк Ольга Володимирівна – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
Коло науково-педагогічних інтересів: «Формування і розвиток ключових компетенцій студентів в спеціальних медичних групах».
Ольга Володимирівна під час проведення занять використовує метод індивідуального та диференційного підходу в залежності від фізичного і психологічного стану студентів, а також метод роботи малими групами. Виховує у студентів почуття відповідальності, милосердя, доброзичливості та любові до обраної професії.

Протягом звітного періоду викладач брав активну участь в організації та проведені декад предмету, Днів оздоровлення, міських спартакіад молоді з шахів та баскетболу (дівчата).

 

img2

В різні роки на цикловій комісії працювали Скалига А.О., Репенько О.Ф., Башликова К.Д., Бендеров Д.Х., Горбенко О.С., Ковтун С.Л., Бабій Д.Л. та ін.

Тривалий час циклову комісію фізичного виховання очолювали Репенько О.Ф. та Лаврик В.Є.

Викладачами циклової комісії фізичного вихованя організовані секції з плавання, настільного тенісу, волейболу, шашок, баскетболу, шахів, міні- футболу, легкої атлетики.

З метою виховання морально-вольових якостей та пропаганди здорового способу життя циклова комісія щорічно проводить День Здоров’я.

Команда медичного училища в спортивних змаганнях серед середніх навчальних закладів м.Олександрії займає почесне третє місце. В індивідуальному заліку з плавання на протязі багатьох років займали перші місця студенти Бутова Т., Мамай Д., Гуськов Т., Білик О. та ін.

Команда шахістів училища добре відома в місті. За зайняті перші місця з шахів на спартакіадах команда училища неодноразово нагороджувалася грамотами міського голови. Кращими в команді є Мансиров А., Григор’єва А., Зеленокур В.

img3

Студент фельдшерського відділення Філатов В. встановив рекорд по підніманню гирі на міській спартакіаді 2009 року.

Викладачі циклової комісії залучають до роботи в секціях не тільки студентів, а й викладачів училища.

Сьогодні училище пишається спортивними здобутками викладача епідеміології першої кваліфікаційної категорії Овчаренка Валерія Павловича – майстра спорту України з шахів з 2003 року. Валерій Павлович неодноразово приймав участь у фінальних змаганнях першості України з шахів, де займав призові місця. Він є триразовим чемпіоном України з шахів, має 3 золоті і 2 срібні медалі.

Овчаренко В.П. – постійний переможець обласних та міських змагань з шахів.

В 2010 році на обласній спартакіаді, організованій профспілкою медичних працівників, викладач фізичного виховання Барилюк О.В. зайняла перше місце з шахів.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста викладачі циклової комісії фізичного виховання неодноразово нагороджені Почесними грамотами міського голови та адміністрації училища.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413