Друк

Циклова комісія терапевтичних, педіатричних та вузькоспеціальних дисциплін

Робота циклової комісії терапевтично-педіатричних та вузькоспеціальних дисциплін спрямована на виконання Програми підготовки фахівців зі спеціальності 223 Медсестринство:

«Сестринська справа»
«Лікувальна справа»
«Акушерська справа».

Очолює циклову комісію викладач вищої кваліфікаційної категорії Фісан Лариса Миколаївна, яка здійснює на практиці системний комплексний підхід, що сприяє формуванню особистості майбутнього спеціаліста. Велику увагу приділяє індивідуальній роботі зі студентами, формує психологічно зрілу особистість.

До складу комісії входять:

Грачова О.Г. - викладач медсестринства у внутрішній медицині, спеціаліст;
Фісан Л.М. - викладач педіатрії вищої кваліфікаційної категорії.
Коломацька Т.В. - викладач медсестринства в сімейній медицині вищої кваліфікаційної категорії;
Заніздра-Довгань Н. І. - викладач викладач з медичної та соціальної реабілітації, спеціаліст;
Скорик А. В. - викладач медсестринства у внутрішній медицині, другої кваліфікаційної категорії;
Стовба В.І. - викладач з охорони праці.
Куцак М. Ю. - викладач з неврології та психіатрії, спеціаліст.

Проблема над якою працює циклова комісія: " Формування професійної компетентності викладача в умовах модернізації освіти"

Під час проведення теоретичних та практичних занять терапевтично-педіатричного циклу вдало застосовується компитентнісний підхід.

Одне з важливих завдань у роботі викладачів циклової комісії - залучення обдарованої молоді до творчого наукового пошуку. Велика увага приділяється організації гурткової та пошуково-дослідницької роботи, яка проводиться на базах Олександрійської центральної районної лікарні та Олександрійської дитячої міської лікарні, ОЦМЛ №1

Практичні заняття з медсестринства в педіатрії на базі дитячої лікарні проводять викладачі вищої категорії

Викладачі циклової комісії працюють над темами підручників, посібників:  «Збірник тестових завдань з медсестринства в педіатрії» (Фісан Л.М.).

Досвід роботи викладачів ЦК висвітлюється у «Віснику науково- дослідницьких робіт та узагальнення передового досвіду викладачів вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Кіровоградського регіону».

Стало традицією проведення на цикловій комісії науково- практичних конференцій за участю провідних фахівців практичної охорони здоров'я. Щорічно організовуються декади ЦК, в рамках яких проводяться усні журнали, брейн-ринги, прес-конференції, відео- диспути, вікторини тощо.

З метою формування професійної майстерності та вироблення узгоджуваності єдиних вимог до відпрацювання практичних навичок викладачі циклової комісії постійно приймають участь у проведенні училищного та міжрегіонального конкурсів професійної майстерності «Кращий за фахом».

Викладачі циклової комісії розуміють, що лише постійно працюючи, вдосконалюючись, можна підготувати висококваліфікованого медичного працівника.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413