Друк

Циклова комісія сестринської справи

Циклова комісія сестринської справи розпочала свою роботу, як окрема комісія, з вересня 2008 року.

Очолює циклову комісію Коломацька Тетяна Вікторівна - викладач основ медсестринства вищої кваліфікаційної категорії.

Понад двадцять років Тетяна Вікторівна спрямовує свою педагогічну діяльність на виховання майбутніх кваліфікованих фахівців медицини, на розширення і поглиблення їх знань, на удосконалення та закріплення здобутих умінь та навичок.

На шляху вдосконалення своєї викладацької майстерності Тетяна Вікторівна прагне забезпечити не лише засвоєння певного обсягу знань, а і розвиває у студентства потребу у самовдосконаленні, орієнтує їх на вивчення вимог сучасної практичної медицини, стимулює їх інтерес до активного пізнавального процесу.

До складу комісії входять викладачі основ медсестринства:
Баленко Л.М. - викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист;
Коломацький В.І. – викладач вищої кваліфікаційної категорії;
Біджиєва Л.Т. – викладач вищої кваліфікаційної категорії; Полоз О.А. – викладач першої кваліфікаційної категорії.

img1

Викладачі циклової комісії велику увагу приділяють інтерактивним технологіям навчання: аналізу конкретних ситуацій, роботі малими групами; імітаційно-рольовим іграм; поєднанню колективної роботи студентів з індивідуальною тощо.

В процесі роботи викладачі циклової комісії найбільш ефективно впроваджують особистісно-орієнтовані технології навчання, які спрямовані на розвиток особистості та професійної компетентності і забезпечуюють багаторівневу підготовку студентів, створюють умови для саморозвитку; активізують відповідальність студентів.

img2

Циклова комісія забезпечена профільними кабінетами і навчальними кімнатами, оснащеними необхідними навчально- методичними матеріалами.

Викладачами циклової комісії проводяться відкриті практичні та теоретичні заняття, конкурси професійної майстерності, студентські конференції за участю провідних фахівців практичної охорони здоров'я.

Під керівництвом викладачів студенти займаються пошуково- дослідницькою роботою: «Мистецтво спілкування медперсоналу в профілактиці захворювань» (Коломацька Т.В.); «Роль етико-правових засад у роботі медичної сестри з пацієнтами з психічними розладами» (Коломацька Т.В.); «Медсестринська допомога та її роль в задоволенні життєво важливих потреб людей похилого віку» (Баленко Л.М.); «Роль медсестри у профілактиці постін'єкційних ускладнень» (Полоз О.А.).

З метою формування професійної майстерності викладачі ЦК постійно приймають участь у проведенні училищного та міжрегіонального конкурсів професійної майстерності «Кращий за фахом».

img3

Вже стало традицією проведення викладачами циклової комісії олімпіад з основ медсестринства.

Викладачі циклової комісії працюють над створенням методичних рекомендацій для організації самостійної позааудиторної роботи студентів, збірників різнорівневих тестових завдань та ситуаційних задач, слайд-презентацій, електронних підручників, посібників: «Збірник навчально-методичних матеріалів для тематичного контролю знань студентів з основ медсестринства» (Коломацька Т.В.); «Задоволення потреб пацієнта як один з основних факторів ефективності лікувального процесу» (Коломацький В.І.), «Збірник тестів для оцінювання рівня знань студентів з основ медсестринства» (Біджиєва Л.Т.).

Викладачі циклової комісії брали участь у роботі:

  • І Всеукраїнського з'їзду молодших медичних та фармацевтичних працівників (Баленко Л.М.);
  • Всеукраїнських студентських наукових конференцій "Актуальні проблеми медсестринства" (Коломацька Т.В., Баленко Л.М.);
  • наради-семінару викладачів сестринської справи вищих навчальних закладів України: "Актуальні питання покращення підготовки фахівців зі спеціальності "Сестринська справа" (Баленко Л.М., Біджиєва Л.Т.);
  • конгресу «Розвиток медсестринської справи в Україні» (Коломацький В.І.);
  • регіональної науково – практичної конференції "Про заходи щодо реалізації положень Болонської декларації в системі підготовки медичних працівників" та ін.

Викладачі ЦК постійно вдосконалюють свою фахову майстерність, шукаючи нові альтернативні технології викладання і навчання студентів.

Викладачі циклової комісії за добросовісну працю, вагомі досягнення в навчанні та організаційно-методичній роботі мають подяки, почесні грамоти управління охорони здоров'я Кіровоградської облдержадміністрації та міського голови.

img4 img4
Відпрацювання практичних навичок з основ
медсестринства у викладача Біджиєвої Л.Т.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413